KPIs globals
Seguidors IG total
5.282
↑ creixent
4 comptes actives
Seguidors FB total
3.176
→ estable
3 comptes actives
Seguidors LK total
1.775
↑ creixent
3 comptes actives
Publicacions totals
96
↑ actiu
totes les xarxes
Per compte
Instagram
1.403 ±0%
Facebook
1.085 ↓0,18%
Visualitzacions IG
1.458
Publicacions
6 (IG+FB)
Destacat: Visualitzacions IG molt per sobre del mes anterior. Audiència 70% Andorra.
Instagram
1.611 ↑3,07%
Facebook
260 ↓0,38%
LinkedIn
756 ↑2,44%
YouTube
11 ▶ 1r mes
Visualitzacions IG
46.190
Publicacions
77 (totes xarxes)
#1 en likes a Andorra (excloent Mondays). FB +589% visualitzacions. YouTube: primer mes amb 252 views.
Instagram
168 ↑5%
LinkedIn
14 ↑16%
Visualitzacions IG
6.752
Publicacions
5 (IG+LK)
Compte molt recent. 6.752 visualitzacions amb només 168 seguidors és excel·lent. LK impressions +50%.
Instagram
2.100 ↑0,38%
Facebook
1.831 ↑0,05%
LinkedIn
1.005 ↑0,41%
Visualitzacions IG
6.631
Publicacions
12 (totes xarxes)
Creixement estable a totes les xarxes. LK: millor post Taula Rodona, 517 impressions.
Instagram
81
Facebook
–
LinkedIn
17 ↑+5
Visualitzacions IG
2.917
Publicacions
7 (IG) + 1 (LK)
Compte nou. Primer mes d'anàlisi — clínica de medicina regenerativa, encara en fase "properament". 119 interaccions a IG (32,1% seguidors).
Ranking Instagram — seguidors
≈ seguidors estimats (Metricool no en registra el total aquest mes).
BIO BIO seguidors
1.403
±0%
Hive Five seguidors
1.611
↑+48 nous
BOMOSA seguidors
2.100
↑+3 nous
Eonlife Clinic seguidors
81
▶ 1r mes
Seguidors per compte
Visualitzacions Instagram
Detall per compte
BIO BIO Restauració
Seguidors1.403 (±0%)
Publicacions3 (1 reel + 2 posts)
Visualitzacions1.458
Alcance mig diari21 persones
Comptes interacció28
Audiència70% AD · 22% ES
Engage Reels7,14
Engage Posts7,33
Hive Five Coworking
Seguidors1.611 (+48 nous)
Publicacions47 (stories + posts)
Visualitzacions46.190
Alcance mig diari1.460 persones
Comptes interacció582
Audiència61% AD · 27% ES
Engage Posts10,45
Engage Reels5,02
BMS
Seguidors168 (+5%)
Publicacions3 (1 reel + 2 posts)
Visualitzacions6.752
Alcance mig diari83 persones
Comptes interacció98
Audiència64% AD · 30% ES
Engage Posts1,86
Engage Reels5,19
BOMOSA
Seguidors2.100 (+0,38%)
Publicacions8
Visualitzacions6.631
Alcance mig diari35 persones
Comptes interacció163
Audiència67% AD · 25% ES
Interaccions177
Reproduccions6.631
Eonlife Clinic
Seguidors81
Publicacions7
Visualitzacions2.917
Visites al perfil277
Interaccions119
Audiència32,1% seguidors · 67,9% no seguidors
Visualitzacions Reels1.409
Visualitzacions Posts1.121
Seguidors Facebook
Detall per compte
BIO BIO
Seguidors1.085
Publicacions3
Visualitzacions111
Visites pàgina46
Engagement2,94
Interaccions1
Audiència79% Andorra
Hive Five
Seguidors260
Publicacions24
Visualitzacions42.290
Visites pàgina136
Engagement14,29
Reaccions39
Audiència65% AD · 21% ES
BOMOSA
Seguidors1.831
Publicacions3
Creixement+0,05%
NotaDades en revisió
Eonlife Clinic
Seguidors–
Publicacions–
Visualitzacions–
Visites pàgina–
Engagement–
Interaccions–
NotaVisualitzacions no orgàniques
Nota: BMS té el compte FB obert però no operatiu (compte creat per vincular amb Facebook, sense seguidors). · Hive Five destaca amb 42K visualitzacions malgrat tenir només 260 seguidors (+589% respecte el mes anterior).
Seguidors LinkedIn
Detall i millors posts
Hive Five
Seguidors756
Publicacions6
Impressions3.062
Reaccions61
Comentaris1
Clics440
Engagement16,87
Millor post: Podt del tech lab · 728 impressions · 15,25% engage
BMS
Seguidors14
Publicacions2
Impressions138
Reaccions6
Compartits3
Clics4
Engagement8,15
Compte molt recent. Impressions +50% vs mes anterior. Totes les mètriques pugen.
BOMOSA
Seguidors1.005
Publicacions1
Impressions604
Reaccions13
Clics27
Engagement5,42
Millor post: Taula Rodona · 517 impressions · 12 reaccions · 16 clics
Eonlife Clinic
Seguidors17
Seguidors nous (30d)5
Impressions83
Reaccions4
Comentaris0
Compartits0
Compte acabat de crear. Primer mes d'activitat, 100% creixement orgànic. Sense publicacions encara al període.
Instagram seguidors
1.403
±0%
Facebook seguidors
1.085
↓0,18%
Instagram — dades clau
Visualitzacions1.458
Alcance mig diari21
Comptes interacció28
Publicacions3
Engagement Reels7,14
Engagement Posts7,33
Interaccions Reels7
Interaccions Posts14
Facebook — dades clau
Seguidors1.085
Visualitzacions111
Visites pàgina46
Publicacions3
Engagement2,94
Audiència FB79% Andorra
Audiència IG: 70% Andorra · 22% Espanya. Andorra la Vella 24,22%, Escaldes 9,6%, La Massana 9,6%
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Bo de Debò | 4.170 | 5 | — | 33,8 | 0,81 |
| Abundi Monterde | 2.340 | 4 | 3 | 45,57 | 1,97 |
| El Rebost del Padrí | 1.600 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.400 | 1 | 1 | 9,5 | 0,64 |
Instagram seguidors
1.404
↑+1
Facebook seguidors
1.084
↓1
Instagram — dades clau
Visualitzacions625 posts · 2.743 reels
Alcance mig diari139p/post · 854p/reel
Comptes interacció20 posts · 105 reels
Publicacions2 posts + 2 reels
Engagement Reels6,15
Engagement Posts7,19
Interaccions Reels89 likes + 6 com.
Interaccions Posts17 likes + 1 com.
Facebook — dades clau
Seguidors1.084
Visualitzacions52
Visites pàgina45
Publicacions3
Engagement4,88
Audiència FB79% Andorra
Audiència IG: 70% Andorra · 22% Espanya. Andorra la Vella 24,22%, Escaldes 9,6%, La Massana 9,6%
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Bo de Debò | 4.170 | 5 | — | 33,8 | 0,81 |
| Abundi Monterde | 2.340 | 4 | 3 | 45,57 | 1,97 |
| El Rebost del Padrí | 1.600 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.400 | 1 | 1 | 9,5 | 0,64 |
Instagram seguidors
1.411
↑+7
Facebook seguidors
1.082
±0
Instagram — dades clau
Visualitzacions5.273
Alcance mig diari86
Comptes interacció126
Publicacions1 post + 3 reels
Engagement Reels5,3
Engagement Posts7,04
Interaccions Reels112
Interaccions Posts10
Facebook — dades clau
Seguidors1.082
Visualitzacions187
Visites pàgina44
Publicacions6
Engagement15,15
Reels forts: 3 reels amb 3.232 visualitzacions i engagement 5,3. FB amb engagement destacat (15,15) i creixement estable de seguidors.
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Bo de Debò | 4.170 | 5 | — | 33,8 | 0,81 |
| Abundi Monterde | 2.340 | 4 | 3 | 45,57 | 1,97 |
| El Rebost del Padrí | 1.600 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.411 | 1 | 3 | — | — |
Instagram seguidors
1.418
↑+7
Facebook seguidors
1.082
±0
Instagram — dades clau
Visualitzacions (posts+reels)2.033
Alcance mig diari55
Comptes interacció117
Publicacions2 posts + 2 reels + 3 stories
Engagement Reels7,79
Engagement Posts6,97
Interaccions Reels79
Interaccions Posts17
Facebook — dades clau
Seguidors1.082
Visualitzacions196
Visites pàgina38
Publicacions2
Engagement4
Balanç seguidors3 adquirits · 3 perduts
Historias: 3 històries publicades. Balanç de seguidors FB estable (3 adquirits, 3 perduts).
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Bo de Debò | 4.170 | 5 | — | 33,8 | 0,81 |
| Abundi Monterde | 2.340 | 4 | 3 | 45,57 | 1,97 |
| El Rebost del Padrí | 1.600 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.418 | 2 | 2 | 16 | 6,97 |
Instagram seguidors
1.436
↑+4Facebook seguidors
1.078
↓3Instagram — dades clau
Visualitzacions (compte)3.327
Alcance mig diari36
Comptes interacció80
Publicacions2 posts + 1 reel + 6 stories
Engagement Posts7,80
Engagement Reels4,26
Visualitzacions Posts910
Visualitzacions Reels296
Balanç seguidors14 adquirits · 9 perduts
Facebook — dades clau
Seguidors1.078
Visualitzacions419
Visites pàgina59
Publicacions5 (+3 stories)
Engagement25,40
Interaccions17
Mes més tranquil a IG: 2 posts + 1 reel + 6 stories i 3.327 visualitzacions (5.823 al setembre). A Facebook, més visites a la pàgina (59 vs 43) i engagement de 25,40 amb 17 interaccions.
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
|---|
| Bo de Debò | 4.180 | 4 | — | 31,25 | 0,74 |
| Abundi Monterde | 2.450 | 1 | 6 | 35,43 | 1,47 |
| El Rebost del Padrí | 1.610 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.436 | 2 | 1 | — | — |
Contingut destacat a Instagram · Octubre 2026
1r més vistCarrusel · 05/10
Càtering per a més de 700 persones a l'Andorra Economic Forum
475visualitzacions
218Abast
17Interaccions
15M'agrada
0Comentaris
2Compartits
0Desats
Veure a Instagram ↗2n més vistCarrusel · 22/10
Opcions ràpides i delicioses per a actes on el temps compta
436visualitzacions
207Abast
16Interaccions
15M'agrada
0Comentaris
1Compartits
0Desats
Veure a Instagram ↗Totes les publicacions d'Instagram (3)
Visualitzacions i interaccions acumulades per publicació a data d'extracció (Metricool, 4/11/2026).
Instagram seguidors
1.432
↑+14Facebook seguidors
1.081
±0Instagram — dades clau
Visualitzacions (compte)5.823
Alcance mig diari66
Comptes interacció150
Publicacions4 posts + 3 reels + 5 stories
Engagement Posts8,78
Engagement Reels5,53
Visualitzacions Posts1.350
Visualitzacions Reels1.054
Balanç seguidors23 adquirits · 9 perduts
Facebook — dades clau
Seguidors1.081
Visualitzacions569
Visites pàgina43
Publicacions7 (+2 stories)
Engagement7,26
Interaccions9
Mes actiu: més publicacions que a l'agost i bon engagement de posts a IG (8,78). Seguidors FB estables.
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
|---|
| Bo de Debò | 4.180 | 4 | — | 31,25 | 0,74 |
| Abundi Monterde | 2.450 | 1 | 6 | 35,43 | 1,47 |
| El Rebost del Padrí | 1.610 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.432 | 4 | 3 | — | — |
Instagram seguidors
1.418
±0
Facebook seguidors
1.081
↓1
Instagram — dades clau
Visualitzacions (compte)1.736
Alcance mig diari22
Comptes interacció45
Publicacions3 posts + 1 reel + 1 story
Engagement Posts10,11
Engagement Reels2,72
Visualitzacions Posts639
Visualitzacions Reels484
Balanç seguidors10 adquirits · 10 perduts
Facebook — dades clau
Seguidors1.081
Visualitzacions304
Visites pàgina30
Publicacions3 (+1 reel)
Engagement7,62
Balanç seguidors0 adquirits · 1 perdut
Mes fluix: visualitzacions i alcanç en baixada respecte a mesos anteriors, tant a IG com a FB. Balanç de seguidors neutre a IG i lleugerament negatiu a FB.
Competència Instagram
BIO BIO vs competidors — sector restauració Andorra
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Bo de Debò | 4.180 | 4 | — | 31,25 | 0,74 |
| Abundi Monterde | 2.450 | 1 | 6 | 35,43 | 1,47 |
| El Rebost del Padrí | 1.610 | — | — | — | — |
| BIO BIO (BOMOSA) | 1.420 | 3 | 1 | 8,75 | 0,56 |
Instagram
Visualitzacions46.190
Alcance mig diari1.460
Interaccions compte582
Publicacions47
Reels (engage)5,02 · 10 reels
Posts (engage)10,45 · 4 posts
Millor reel: Promoció taula rodona · 1,78K abast · 2,6K visuals · engage 3,15
Millor post: Tech Lab 2 · 426 abast · 8,69 engage
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions42.290 (+589%)
FB Visites pàgina136
FB Engagement14,29
LK Impressions3.062
LK Reaccions61
LK Clics440
LK Engagement16,87
Audiència IG: 61% Andorra · 27% Espanya
Audiència FB: 65% Andorra · 21% Espanya
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.610 | 4 | 10 | 28,43 | 1,80 |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Hive Five és #2 en seguidors i #1 en likes entre coworkings d'Andorra. Engagement 1,80 vs 0,42 de Own your Mondays.
Instagram
Visualitzacions48.140
Alcance mig diari611
Interaccions compte916
Publicacions47
Reels (engage)4,1 · 7 reels · 19.190 vis
Posts (engage)8,96 · 4 posts
Millor reel: Promoció taula rodona · 1,78K abast · 2,6K visuals · engage 3,15
Millor post: Tech Lab 2 · 426 abast · 8,69 engage
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions31.620
FB Visites pàgina—
FB Engagement10,71
LK Impressions4.765
LK Reaccions57
LK Clics699
LK Engagement13,14
Audiència IG: 61% Andorra · 27% Espanya
Audiència FB: 65% Andorra · 21% Espanya
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.652 | 4 | 7 | 46,82 | 2,91 |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Hive Five és #2 en seguidors i #1 en likes entre coworkings d'Andorra. Engagement 1,80 vs 0,42 de Own your Mondays.
Instagram
Visualitzacions40.850
Alcance mig diari606
Comptes interacció567
Publicacions3 posts + 6 reels + 42 stories
Reels (engage)4,95 · 6.745 vis
Posts (engage)6,55 · 1.915 vis
Historias: 42 històries amb 6.444 impressions. Bon rendiment general del compte.
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions20.310 (↓)
FB Visites pàgina80
FB Engagement15,91
LK Impressions1.772
LK Interaccions210
LK Engagement11,85
LinkedIn destaca aquest mes amb 774 seguidors (+9) i engagement 11,85. YouTube: 22 subscriptors (+6), 180 visualitzacions.
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.655 | 3 | 6 | — | — |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Instagram
Visualitzacions47.220
Alcance mig diari676
Comptes interacció509
Publicacions5 posts + 4 reels + 18 stories
Reels (engage)6,8 · 3.768 vis
Posts (engage)6,03 · 5.234 vis
Historias: 18 històries amb 2.443 impressions (↓). Bon volum de contingut al llarg del mes.
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions230 (↑)
FB Visites pàgina36
FB Engagement15,44
LK Impressions2.742
LK Interaccions965
LK Engagement35,19
LinkedIn molt fort: engagement 35,19 i 965 interaccions (6 posts). YouTube: 22 visualitzacions, +1 subscriptor nou.
Meta Ads — Resum del mes
Campanya de Leads · Juliol 2026
Leads generats3
Inversió115,93€
Cost per lead38,64€
CTR1,34%
Impressions29.637
Clics397
Important: la caiguda de leads (26 al juny → 3 al juliol) és directament proporcional al canvi de formulari. El nou Forms demanava massa informació i era massa llarg de completar. Tot i ser només 3 leads, hauríem de saber si han convertit. Són leads d'empresa.
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.684 | 5 | 4 | — | — |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Instagram
Visualitzacions30.537 (↓)
Alcance mig diari611
Comptes interacció399
Publicacions2 posts + 6 reels + 26 stories
Posts (engage)6,73 · 1.703 vis
Reels (engage)7,65 · 4.989 vis
Reels: 6 reels amb 4.989 visualitzacions. 26 stories amb 2.932 impressions. Balanç IG: 43 adquirits · 16 perduts.
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions21.203 (↓)
FB Visites pàgina55
FB Publicacions28 (+23 stories)
LK Impressions1.715
LK Interaccions302 (284 clics)
LK Engagement17,61
LinkedIn: 1.715 impressions (932 al setembre) amb 7 publicacions i +14 seguidors. YouTube: 112 visualitzacions, 26 subscriptors (+2), sense vídeos nous.
Meta Ads — Resum del mes
Campanya de Leads · Octubre 2026
Leads generats18
Inversió153,99€
Cost per lead8,56€
CTR1,80%
Impressions32.046
Clics578
Meta Ads: 18 leads amb la campanya "1 dia gratis" (23 al setembre) a 8,56€/lead. Pendent confirmar quants han convertit.
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
|---|
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.741 | 2 | 6 | — | — |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Contingut destacat a Instagram · Octubre 2026
1r més vistReel · 02/10
Primer nivell de l'Agent Lab: formació en agents d'IA amb Pol Guasch
2.090visualitzacions
1.330Abast
79Interaccions
66M'agrada
2Comentaris
9Compartits
2Desats
Veure a Instagram ↗2n més vistCarrusel · 07/10
El HUB FIVE reuneix uns 30 professionals per fer comunitat empresarial
1.250visualitzacions
504Abast
30Interaccions
25M'agrada
1Comentaris
4Compartits
0Desats
Veure a Instagram ↗Totes les publicacions d'Instagram (8)
Publicacions de LinkedIn (7)
Visualitzacions i interaccions acumulades per publicació a data d'extracció (Metricool, 4/11/2026).
Instagram
Visualitzacions31.042 (↓)
Alcance mig diari633
Comptes interacció307
Publicacions4 posts + 2 reels + 29 stories
Posts (engage)6,65 · 1.892 vis
Reels (engage)7,16 · 1.434 vis
Historias: 29 stories amb 3.903 impressions (↑ vs agost). Balanç IG: 31 adquirits · 18 perduts.
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions30.992 (↓)
FB Visites pàgina57
FB Publicacions20 (+16 stories)
LK Impressions932
LK Interaccions51 (30 clics)
LK Engagement5,47
LinkedIn arriba a 800 seguidors (+12) amb 4 publicacions. YouTube: 51 visualitzacions, 24 subscriptors (+1), vídeo nou el 25 de setembre.
Meta Ads — Resum del mes
Campanya de Leads · Setembre 2026
Leads generats23
Inversió150,14€
Cost per lead6,53€
CTR1,29%
Impressions39.024
Clics503
Meta Ads: 23 leads amb la campanya "1 dia gratis" (vs 3 al juliol). Pendent confirmar quants han convertit.
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
|---|
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.714 | 4 | 2 | — | — |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Instagram
Visualitzacions35.780 (↓)
Alcance mig diari792
Comptes interacció322
Publicacions3 reels + 8 stories
Reels (engage)5,99 · 4.198 vis
Promig alcanç reel908
Historias: 8 històries amb 2.206 impressions (↓) i promig d'abast 263,25 (↑). Sense posts nous, contingut centrat en reels.
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions44.530 (↑)
FB Visites pàgina72
FB Publicacionssense noves (5 stories)
LK Impressions1.732
LK Interaccions304 clics
LK Engagement6,69
LinkedIn: 3 publicacions al mes, la del 31 d'agost amb millor engagement (11,33%). YouTube: 61 visualitzacions (↑), 23 subscriptors (+1), vídeo nou el 17 d'agost.
Meta Ads — Resum del mes
Campanya de Leads · Agost 2026
Impressions47.730 (↑)
Clics576 (↑)
Inversió150,75€
CPM3,16€ (↓)
CPC0,26€ (↓)
CTR1,21% (↓)
Meta Ads: nova campanya activa que ha generat leads. Estem pendents de confirmar quantes conversions s'han produït, tot i que ja sabem que una persona ha contactat directament a través de l'anunci per provar un dia gratuït.
Competència Instagram
Hive Five vs competidors — coworkings Andorra (última comparativa disponible)
| Compte | Seguidors | Posts | Reels | Likes | Engagement |
| Own your Mondays | 8.310 | 7 | 7 | 33,64 | 0,42 |
| Hive Five Coworking | 1.701 | 0 | 3 | — | — |
| Ingeni Coworking | 1.360 | 9 | 1 | 22,8 | 1,69 |
| AITAMAR Coworking | 764 | — | — | — | — |
| SMART Coworking | 372 | 3 | 3 | 8,67 | 2,15 |
Instagram
Seguidors nous8
Visualitzacions6.752
Alcance mig diari83
Interaccions compte98
Publicacions3 (1 reel + 2 posts)
Engage Posts1,86
Engage Reels5,19
Destacat: 6.752 visualitzacions amb 168 seguidors és molt per sobre de la mitjana. El reel de la taula rodona ha impulsat els resultats. Audiència 64% AD · 30% ES.
LinkedIn
Seguidors nous2
Impressions138
Reaccions6
Compartits3
Clics4
Engagement8,15
Publicacions2
Compte molt recent. Impressions +50% vs mes anterior. Totes les mètriques han augmentat. Visualitzacions pàgina: 9.
Instagram
Seguidors nous1
Visualitzacions641 (compte) · 151 (post)
Alcance mig diari14 (diari)
Interaccions compte8
Publicacions1 post
Engage Posts8,16
Engage Reels—
Destacat: 6.752 visualitzacions amb 168 seguidors és molt per sobre de la mitjana. El reel de la taula rodona ha impulsat els resultats. Audiència 64% AD · 30% ES.
LinkedIn
Seguidors nous1
Impressions11
Reaccions–
Compartits–
Clics–
Engagement–
Publicacions0
Mes sense publicacions a LinkedIn. Només 11 impressions registrades, sense reaccions ni clics.
Instagram seguidors
175
↑+5
Instagram — dades clau
Visualitzacions1.066
Alcance mig diari15
Comptes interacció34
Publicacions1 post + 1 reel
Engagement Post23,08
Engagement Reel4,69
LinkedIn — dades clau
Seguidors15
Impressions12
Clics1
Publicacions0
Compte en creixement. El post d'IG assoleix un engagement excel·lent (23,08). Facebook encara sense dades aquest mes.
Instagram seguidors
177
↑+2
Instagram — dades clau
Visualitzacions386
Alcance mig diari3
Comptes interacció9
Publicacions1 post
Engagement Post20
LinkedIn — dades clau
Seguidors16
Impressions56
Reaccions4
Clics1
Publicacions1
Engagement8,93
Primer post amb bon resultat a LinkedIn: engagement de 8,93 amb 56 impressions. Facebook continua sense dades operatives.
Instagram seguidors
187
↑+8Instagram — dades clau
Visualitzacions658
Alcance mig diari12
Comptes interacció28
Publicacions1 reel
Engagement Reels9,09
Visualitzacions Reels300
LinkedIn — dades clau
Seguidors17
Impressions8
Publicacions0
IG suma +8 seguidors amb 1 reel (300 visualitzacions). Visualitzacions totals 658 (1.089 al setembre). LinkedIn sense publicacions. Facebook sense dades operatives.
Contingut destacat a Instagram · Octubre 2026
1r més vistReel · 15/10
Andorra Sostenible: memòries de sostenibilitat amb SETAP365 i Caldea
300visualitzacions
243Abast
22Interaccions
16M'agrada
1Comentaris
3Compartits
2Desats
Veure a Instagram ↗Totes les publicacions d'Instagram (1)
Visualitzacions i interaccions acumulades per publicació a data d'extracció (Metricool, 4/11/2026).
Instagram — dades clau
Visualitzacions1.089
Alcance mig diari18
Comptes interacció24
Publicacions2 posts
Engagement Posts4,98
Visualitzacions Posts797
LinkedIn — dades clau
Seguidors17
Impressions2
Publicacions0
IG creix en visualitzacions (1.089 ↑) amb 2 posts. LinkedIn sense publicacions. Facebook sense dades operatives.
Instagram seguidors
179
↑+2
Instagram — dades clau
Visualitzacions811
Alcance mig diari14
Comptes interacció14
Publicacions1 post + 1 reel
Engagement Post12,5
Engagement Reel1,76 · 396 vis.
LinkedIn — dades clau
Seguidors16
Impressions79
Reaccions2
Clics1
Publicacions1
Engagement5,41
IG en creixement (811 visualitzacions ↑) amb bon rendiment del reel del 14 d'agost. LinkedIn estable amb 1 publicació. Facebook sense dades operatives (1 post sense engagement).
Instagram
Visualitzacions6.631
Alcance mig diari35
Interaccions177
Publicacions8
Reproduccions totals6.631 (63,7% no seguidors)
Per tipus: Reels62,6% reproduccions
Audiència67% AD · 25% ES
LinkedIn
Seguidors nous23
Impressions604
Reaccions13
Clics27
Engagement5,42
Publicació1
Millor post LK: Taula Rodona "Inversió, Mercat i País" · 517 impressions · 12 reaccions · 16 clics
Instagram
Visualitzacions8.274
Alcance mig diari102
Interaccions247
Publicacions12
Reproduccions totals8.274 (102 abast diari)
Per tipus: Reels62,6% reproduccions
Audiència67% AD · 25% ES
LinkedIn
Seguidors nous9
Impressions363
Reaccions5
Clics6
Engagement5,25
Publicació2
Millor post LK: Article a Bondia (CEO Marc Taló) · 184 impressions · 3 reaccions · 5 clics
Instagram
Visualitzacions15.380
Alcance mig diari152
Comptes interacció323
Publicacions1 post + 2 reels + 14 stories
Engagement Post5,88
Engagement Reels5,87 · 3.957 vis
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions315 (↓)
FB Visites pàgina220
FB Publicacions1 post + 8 stories
LK Impressions613
LK Interaccions52
LK Engagement8,48
Mes de premsa: 2 aparicions als mitjans per la 15a edició del Voluntariat Lector (Diari Andorra i Fòrum.ad).
Instagram
Visualitzacions785
Alcance mig diari24
Comptes interacció47
Publicacions1 post
Engagement Post9,45
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions30 (↑)
FB Visites pàgina203
FB Publicacions1 post
LK Impressions150
LK Reaccions4
LK Engagement6
Millor post LK: "El Premi Bagaleu continua creixent" · 150 impressions · 4 reaccions · 7 clics
Instagram
Visualitzacions8.013 (↑)
Alcance mig diari43
Comptes interacció157
Publicacions2 reels + 2 stories
Balanç seguidors11 adquirits · 8 perduts
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions69
FB Visites pàgina173
FB Publicacionssense publicacions
LK Impressions465
LK Interaccions14 (36 clics)
LK Engagement3,01
LinkedIn continua creixent: +21 seguidors amb 1 publicació (oferta de feina, 324 impressions i 12 clics). A IG, 2 reels amb 1.303 visualitzacions i engagement de 9,62.
Contingut destacat a Instagram · Octubre 2026
1r més vistReel · 27/10
Premi Bagaleu: el jurat delibera sobre les 33 obres presentades
1.007visualitzacions
723Abast
68Interaccions
62M'agrada
0Comentaris
5Compartits
1Desats
Veure a Instagram ↗2n més vistReel · 01/10
Premi Bagaleu: presentació dels trofeus de la segona edició
330visualitzacions
186Abast
21Interaccions
20M'agrada
0Comentaris
1Compartits
0Desats
Veure a Instagram ↗Totes les publicacions d'Instagram (2)
Publicacions de LinkedIn (1)
Visualitzacions i interaccions acumulades per publicació a data d'extracció (Metricool, 4/11/2026).
Instagram
Visualitzacions6.075 (↑)
Alcance mig diari21
Comptes interacció140
Publicacions3 stories (sense posts)
Balanç seguidors21 adquirits · 9 perduts
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions107
FB Visites pàgina159
FB Publicacionssense publicacions
LK Impressions830
LK Interaccions126 (98 clics)
LK Engagement15,18
LinkedIn molt fort: +25 seguidors i 126 interaccions amb 2 publicacions. Millor post: 17 de setembre (96 interaccions).
Instagram
Visualitzacions1.141
Alcance mig diari6
Comptes interacció3
Publicacionssense publicacions al període
Balanç seguidors10 adquirits · 9 perduts
Facebook + LinkedIn
FB Visualitzacions239 (↑)
FB Visites pàgina177 (↓)
FB Publicacionssense publicacions
LK Impressions806
LK Reaccions8
LK Engagement4,26
Millor post LK: publicació del 6 d'agost · 705 impressions · 6 reaccions · 23 clics. IG i FB sense publicacions noves aquest mes.
✦ Compte nou al reporting — clínica boutique Andorra (properament)
LinkedIn seguidors
17
↑+5 (30 dies)
Instagram — dades clau (30 dies)
Publicacions7
Seguits98
Visualitzacions totals2.917
Interaccions119 (32,1% seguidors · 67,9% no seguidors)
Visites al perfil277
Toques enllaç bio24
Visualitzacions Reels1.409
Visualitzacions Publicacions1.121
Visualitzacions Històries379
Millor contingut: "Un espai que cuida comença per..." · 959 visualitzacions. Segueixen "Tres àrees. Un objectiu." (538) i "Hi ha entorns on el benestar..." (479).
LinkedIn — dades clau
Seguidors totals17
Seguidors nous (30 dies)5 (100% orgànic)
Impressions83
Reaccions4
Comentaris0
Compartits0
Seguidors per ubicacióAndorra la Vella 23,5%
Compte acabat de crear. Primer mes d'activitat social del nou client Eonlife Clinic (clínica boutique de medicina regenerativa, Andorra). Sense dades de mesos anteriors per comparar.
Seguidors IG
723
≈330 al setembrePublicacions IG
7
2 posts + 5 reels · 5 storiesVisualitzacions IG
295.525
compte (orgànic + pagat)Comptes amb interacció
692
408 seguidors guanyatsInstagram — dades clau
Seguidors723 (des de 402 l'11/10)
Balanç seguidors408 guanyats · 7 perduts
Publicacions2 posts + 5 reels + 5 stories
Abast mig diari6.936 (25 dies amb dades)
Visualitzacions posts3.042
Visualitzacions reels9.138
Impressions stories4.157
Engagement posts / reels3,26 / 5,12
Contingut més vistReel del 30/10 · 2.800 vis.
Facebook
Seguidors19
Visualitzacions471.424
Visites a la pàgina640
Publicacions3
Interaccions2
Engagement8,33
LinkedInNo connectat a Metricool
Mes de la inauguració: 408 seguidors nous a Instagram i 295.525 visualitzacions. El reel de la inauguració a RTVA és el contingut més vist (2.800). A Facebook, 471.424 visualitzacions amb 19 seguidors: el volum no prové de les publicacions orgàniques (la del 21/10 suma 28 impressions).
Contingut destacat a Instagram · Octubre 2026
1r més vistReel · 30/10
Inauguració d'Eonlife Clinic, explicada a l'informatiu de RTVA
2.800visualitzacions
1.885Abast
93Interaccions
71M'agrada
5Comentaris
16Compartits
1Desats
Veure a Instagram ↗2n més vistReel · 12/10
Human Performance: valoració, preparació física i recuperació
2.125visualitzacions
1.318Abast
81Interaccions
59M'agrada
5Comentaris
13Compartits
4Desats
Veure a Instagram ↗Totes les publicacions d'Instagram (7)
Visualitzacions i interaccions acumulades per publicació a data d'extracció (Metricool, 4/11/2026).
⚠ Connectat a Metricool el 12/10. Seguidors estimats a partir de l'evolució diària (Metricool no registra el total abans de l'11/10).
Publicacions IG
7
3 posts + 4 reelsVisualitzacions
13.041
posts + reelsSeguidors IG
≈330
+203 guanyats al mesInstagram — publicacions del mes
Posts3 · 6.317 visualitzacions
Reels4 · 6.724 visualitzacions
Millor contingutPost del 17 set · 2.974 vis.
Seguidors≈330 (estimat)
Balanç seguidors203 guanyats · 8 perduts
Visualitzacions del compte42.699
LinkedIn
EstatNo connectat a Metricool
Pendent: connectar LinkedIn a Metricool i completar seguidors i interaccions de setembre des de l'app nativa si cal.
⚠ IG: finestra mòbil natiu (9 ago–7 set) · LinkedIn: rang correcte (1 ago–1 set). Pendent Metricool per homogeneïtzar amb la resta de comptes.
Instagram seguidors
148
↑+52 (+70,1%)
LinkedIn seguidors
21
±0 (+4 en 30 dies)
Instagram — dades clau (finestra 9 ago–7 set)
Publicacions (posts)4
Reproduccions totals4.981
Seguidors nets+52
Interaccions174 (36,0% seguidors · 64,0% no seguidors)
Visites al perfil349
Toques enllaç bio55
Espectadors (reach)1.655
Visualitzacions Reels2.382
Visualitzacions Publicacions836
Visualitzacions Històries1.751
Creixement molt fort: +52 seguidors (+70,1%) en 30 dies. Millor contingut: reel "Encara no ho pots veure tot" (1.202 visualitzacions), seguit de l'anunci de feina "We Are Hiring" (934) i el reel amb vel (909).
LinkedIn — dades clau (1 ago–1 set)
Seguidors totals21
Seguidors nous (30 dies)4 ↓33,3%
Impressions12 ↓84,6%
Reaccions0 ↓100%
Comentaris0
Compartits0
Publicacions0
Mes fluix a LinkedIn: sense publicacions al període i totes les mètriques a la baixa. Compte encara en fase inicial (21 seguidors totals).
✦ Primera anàlisi — canal en creixement
Visualitzacions
252
↑ +600% vs març
Impressions
623
↑ +999% vs març
Subscriptors
11
↑ +9 nous
Temps visualitz.
14h
↑ +999% vs març
Dades clau del canal
Abril 2026
Públic mensual143 espectadors
CTR impressions9,2%
Durada mitjana3:20 min
Espectadors nous93,0%
Espectadors ocasionals7,0%
Espectadors habituals<0,1%
93% espectadors nous — el canal atrau audiència nova de forma molt eficient. El CTR del 9,2% és excel·lent per a un canal en fase inicial.
Top vídeos del mes
Per visualitzacions · Abril 2026
1
🎙️
Parlem amb Fabio Danzé, expert en marketing industrial
22 abr. 2026
2
🏢
This is Hive Five Coworking Andorra
24 nov. 2025
3
🎙️
Trencant mites de l'emprenedoria amb Mireia Manzano
31 mar. 2026
4
🎤
Taula Rodona Inversió, mercat i país | HUB by Hive Five
22 abr. 2026
Distribució de visualitzacions per vídeo
01
Fabio Danzé — Marketing Industrial
129 views
02
This is Hive Five Coworking Andorra
42 views
03
Trencant mites — Mireia Manzano
42 views
04
Taula Rodona Inversió, mercat i país
38 views
Resum del primer mes: El canal arrenca amb molt bon peu. 252 visualitzacions, 11 subscriptors i un CTR del 9,2% indiquen que el contingut és rellevant per a l'audiència. El vídeo de Fabio Danzé concentra el 51% de les visualitzacions totals del mes. El vídeo "This is Hive Five" té la millor retenció (51,2%) malgrat ser un vídeo corporatiu curt.
Temps de visualització
8,7h
Subscriptors totals
22
↑ +6 nous
Dades clau del canal
Font: YouTube Studio · Juny 2026
Visualitzacions180
Temps de visualització8,7 hores
Subscriptors nous+6
Subscriptors totals22
Contingut més recent: "Parlem amb Ricardo Guerra, fundador de VGR Renders" (23 jun) acumula 116 visualitzacions totals, amb un 29,5% de ràtio de clics d'entrada i 3:26 de durada mitjana.
Top vídeos del mes
Per visualitzacions · Juny 2026
1
🎙️
Parlem amb Ricardo Guerra, fundador de VGR Renders
23 jun. 2026
2
🎙️
Marc Taló (CEO de BOMOSA) | Sostenibilitat i restauració saludable
3 jun. 2026
3
🏢
This is Hive Five Coworking Andorra
24 nov. 2025
4
🎙️
Parlem amb Fabio Danzé, expert en marketing industrial
21 abr. 2026
Distribució de visualitzacions per vídeo
01
Ricardo Guerra — VGR Renders
104 views
02
Marc Taló — CEO BOMOSA
38 views
03
This is Hive Five Coworking Andorra
16 views
04
Fabio Danzé — Marketing Industrial
9 views
Resum de juny: 180 visualitzacions i 8,7 hores de temps de visualització, amb +6 subscriptors nous (22 en total). El vídeo amb Ricardo Guerra (VGR Renders) lidera el mes amb 104 visualitzacions i concentra el 58% del total. El vídeo corporatiu "This is Hive Five" manté la millor retenció (73,7%) tot i ser un contingut antic.
Visualitzacions
22
↓88% vs mes anterior
Temps de visualització
1,2h
Subscriptors totals
23
↑ +1 nou
Dades clau del canal
Font: YouTube Studio · Juliol 2026
Visualitzacions22
Temps de visualització1,2 hores
Subscriptors nous+1
Subscriptors totals23
Mes fluix en visualitzacions (↓88% vs juny), esperable després d'un mes sense contingut nou destacat. El canal manté el creixement net de subscriptors.
Visualitzacions
112
↑ vs setembreSubscriptors totals
26
↑ +2 netsDades clau del canal
Visualitzacions112
Vídeo nou publicatCap vídeo nou
Dia amb més visualitzacions28 oct. (13)
Subscriptors nous+3 · 1 perdut
Subscriptors totals26
Més visualitzacions que al setembre (112 vs 51) tot i no publicar vídeos nous. Temps de visualització: completar des de YouTube Studio si cal.
Visualitzacions
51
↓ vs agostSubscriptors totals
24
↑ +1 nouDades clau del canal
Visualitzacions51
Vídeo nou publicat25 set. 2026
Visualitzacions del dia de publicació15
Subscriptors nous+1
Subscriptors totals24
Lleugera baixada respecte a agost (61). El vídeo nou del 25 de setembre va concentrar el pic del mes. Temps de visualització: completar des de YouTube Studio si cal.
Visualitzacions
61
↑ vs juliol
Subscriptors totals
23
↑ +1 nou
Dades clau del canal
Font: YouTube Studio · Agost 2026
Visualitzacions61
Vídeo nou publicat17 ago. 2026
Visualitzacions del vídeo nou41
Subscriptors nous+1
Subscriptors totals23
Recuperació respecte a juliol: 61 visualitzacions (↑) gràcies al vídeo nou publicat el 17 d'agost, que per si sol acumula 41 visualitzacions. El canal manté un creixement net i estable de subscriptors.
Total invertit
178,71€
2 campanyes
Impressions totals
83.241
2 campanyes
Leads generats
31
4,15€/lead
Abast total
22.701
persones úniques
Detall per campanya
Campanya Leads (NEW FORMS)
Generació de leads · En curs
En curs
Import gastat128,74€
Pressupost diari5,00€/dia
Leads31
Cost per lead4,15€
Impressions26.539
Abast6.280
4,15€ per lead és un cost competitiu. La campanya segueix activa.
Taula Rodona Inversió, Mercat i País
Visites a la pàgina · 16 abr. 2026
Finalitzada
Import gastat49,97€
Pressupost total50,00€
Resultats627 visites
Cost per visita0,08€
Impressions56.702
Abast16.421
627 visites a 0,08€/visita — excel·lent eficiència. Pressupost gairebé esgotat.
Resum d'inversió
Leads generats
40
Formularis completats
Cost per lead
3,83€
Cost mitjà per resultat
Inversió
153,31€
Despesa total del mes
Impressions
32.129
Vegades mostrat
Abast (reach)
7.130
Persones úniques
Anàlisi de públic i plataforma
Leads per franja d'edat
El públic 55+ concentra el 75% dels leads, però cal validar-ne la qualitat.
Distribució de leads per plataforma
Facebook aporta el 82,5% dels leads, coherent amb el pes del públic de més edat.
Inversió vs. leads per edat
Relació entre despesa i resultats per segment.
CTR per franja d'edat
El CTR més alt en 65+ pot indicar interès, però també clic accidental o baixa intenció.
Rendiment per anunci
| Anunci | Estat | Inversió | Impr. | Clics | CTR | CPC | Leads | CPL |
| NEW FORMS — 06/02/2026 Top |
● Actiu |
137,42€ | 27.496 | 687 | 2,50% | 0,20€ | 38 | 3,62€ |
| NEW FORMS High Intent — 07/05/2026 |
● Actiu |
15,89€ | 4.633 | 45 | 0,97% | 0,35€ | 2 | 7,95€ |
| TOTAL CAMPANYA | |
153,31€ | 32.129 | 732 | 2,28% | 0,21€ | 40 | 3,83€ |
Detall per franja d'edat
| Edat | Inversió | Impressions | Clics | CTR | Leads | % Leads |
| 18–24 | 2,19€ | 817 | 4 | 0,49% | 0 | 0% |
| 25–34 | 15,23€ | 4.463 | 67 | 1,50% | 4 | 10% |
| 35–44 | 13,77€ | 4.171 | 67 | 1,61% | 3 | 7,5% |
| 45–54 | 18,73€ | 4.508 | 83 | 1,84% | 3 | 7,5% |
| 55–64 | 28,86€ | 7.224 | 150 | 2,08% | 10 | 25% |
| 65+ | 74,49€ | 10.945 | 361 | 3,30% | 20 | 50% |
| TOTAL | 153,31€ | 32.129 | 732 | 2,28% | 40 | 100% |
Qualitat dels leads
⚠️ Atenció: qualitat comercial dels leads
Aproximadament el 90% dels leads del públic 55+ no recorden haver completat el formulari o va ser un clic accidental. El públic 55+ concentra el 75% dels leads i el 82,5% provenen de Facebook.
El cost per lead realment qualificat és sensiblement superior al CPL mitjà de 3,83€.
Recomanacions per al proper mes
1Excloure o capar el públic 65+, reassignar a franja 25–54
2Afegir fricció al formulari per filtrar clics accidentals
3Revisar l'anunci High Intent al CRM abans de decidir
4Refrescar creativitats — freqüència 4,51 és alta per 7.130 persones
5Seguiment mensual creuant Meta Ads amb qualificació de leads al CRM
Total invertit
151,10€
1 campanya
Impressions totals
30.950
↓ vs mes anterior
Leads generats
26
5,81€/lead
Detall per campanya
Nova campanya de Tràfic — FORMS
Outcome: Leads · Actualitzada 24 jul. 2026
En curs
Import gastat151,10€
Alcance23.030
Impressions30.950
Clics720
Leads (conversions)26
CPM4,88€
CPC0,21€
CTR2,33%
Cost per lead ≈5,81€. Dada pendent d'actualitzar — Cristina confirma que encara falten mètriques d'aquesta campanya per tancar el mes.
Total invertit
115,93€
↓23,3% vs juny
Impressions totals
29.637
Abast: 11.483
Leads generats
3
↓88,5% vs juny
Detall per campanya
Anuncis NEW FORMS Low High Intent
Outcome: Leads · Juliol 2026 · Compte HIVEFIVE
Caiguda de conversió
Inversió total115,93€
Abast11.483
Impressions29.637
Clics397 (CPC 0,29€)
Leads (conversions)3
CPL38,64€
CTR1,34%
Freqüència2,58
Per plataformaFB: 52,65€ · 2 leads · CPL 26,32€ — IG: 63,28€ · 1 lead · CPL 63,28€
Important: la caiguda de leads (26 al juny → 3 al juliol) és directament proporcional al canvi de formulari. El nou Forms demanava massa informació i era massa llarg de completar. Tot i ser només 3 leads, hauríem de saber si han convertit. Són leads d'empresa.
Total invertit
153,99€
1 campanyaImpressions totals
32.046
↓ vs setembreLeads generats
18
8,56€/leadDetall per campanya
HF | LEADS | ANDORRA | 1 DIA GRATIS | 07-2026
Outcome: Leads · Octubre 2026 · Compte HIVEFIVE
En cursInversió total153,99€
Abast11.767
Impressions32.046
Clics578
Leads18
CPL8,56€
CPC0,27€
CPM4,81€
CTR1,80%
Freqüència2,72
18 leads a 8,56€/lead (23 a 6,53€ al setembre). Més clics (578 vs 503) i CTR de l'1,80%, però menys leads. Pendent validar la qualitat i les conversions al CRM.
Total invertit
150,14€
1 campanyaImpressions totals
39.024
↓ vs agostLeads generats
23
6,53€/leadDetall per campanya
HF | LEADS | ANDORRA | 1 DIA GRATIS | 07-2026
Outcome: Leads · Setembre 2026 · Compte HIVEFIVE
En cursInversió total150,14€
Abast10.732
Impressions39.024
Clics503
Leads23
CPL6,53€
CPC0,30€
CPM3,85€
CTR1,29%
Freqüència3,64
Recuperació de leads: 23 leads a 6,53€/lead, molt millor que al juliol (3 leads a 38,64€). Pendent validar la qualitat i les conversions al CRM.
Impressions totals
47.730
↑ vs juliol
Detall per campanya
HF | LEADS | ANDORRA | 1 DIA GRATIS | 07-2026
Outcome: Leads · Agost 2026 · Compte HIVEFIVE
Nova campanya
Inversió total150,75€
Impressions47.730
Clics576
CPM3,16€
CPC0,26€
CTR1,21%
Meta Ads: nova campanya activa que ha generat leads. Estem pendents de confirmar quantes conversions s'han produït, tot i que ja sabem que una persona ha contactat directament a través de l'anunci per provar un dia gratuït.
Impactes totals
8
↑ 2 esdeveniments
Mitjans coberts
6
principals d'Andorra
Suports
3
digital, ràdio, agència
Joves Emprenedors BOMOSA — Finalistes
21 mai 2026
Vuit projectes finalistes anunciats públicament
2 impactes als mitjans
Premis Joves Emprenedors BOMOSA — Guanyador
4 jun 2026
Avi·tatge proclamat guanyador
6 impactes als mitjans
6 impactes
8 impactes totals als mitjans principals d'Andorra: Diari Andorra (×2), Bon Dia, Ràdio Valira, L'Observador, ANA i Fòrum.ad.
Impactes totals
2
1 esdeveniment
Mitjans coberts
2
Diari Andorra, Fòrum.ad
Voluntariat Lector BOMOSA — 15a edició
16 jun 2026
Entrega de diplomes als joves participants
2 impactes als mitjans
2 impactes
2 impactes als mitjans per la 15a edició del Voluntariat Lector: Diari Andorra i Fòrum.ad.
Impactes totals
4
1 esdeveniment
Mitjans coberts
4
RTVA, Diari Andorra, Andorra Ara, La Veu Lliure
Suports
2
televisió i digital
Client
Eonlife Clinic
Grup Bomosa
Inauguració d'Eonlife Clinic
29–30 oct 2026
Obertura del centre de medicina regenerativa i longevitat a Andorra la Vella
4 impactes als mitjans
4 impactes
4 impactes per la inauguració d'Eonlife Clinic: RTVA, Diari Andorra, Andorra Ara i La Veu Lliure. El reel que agraeix la cobertura de RTVA és el contingut més vist del mes a Instagram (2.800 visualitzacions).